Для проведення І етапу конкурсу Worldskills Ukraine в кожному регіоні департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій створюють організаційні комітети. Інформацію про створення оргкомітетів І етапів  регіони мають надати до 18 жовтня 2019

За дорученням Міносвіти  організаційні комітети І етапу конкурсу Worldskills Ukraine  забезпечують підготовку та проведення І етапу конкурсу, а саме:

  • визначають компетенції (із запропонованих), за якими область (м. Київ) будуть проводити І (відбірковий) етап;
  • визначають дату та місце проведення І етапу Конкурсу;
  • приймають документи учасників за визначеними компетенціями;
  • організовують розроблення планів забудови (облаштування) конкурсних майданчиків за кожною компетенцією;
  • затверджують персональний склад журі та експертних груп І етапу Конкурсу;
  • визначають форми заохочення переможців І етапу Конкурсу тощо.

Зазначимо, що у підготовці та проведенні І етапу Конкурсу регіони мають керуватися рекомендаціями  щодо проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу  професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2019 році

Нагадаємо, що у конкурсі можуть брати участь робітники (службовці), фахівці, здобувачі освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти у віці від 18 до 22 років. Звертаємо увагу, що оскільки другий етап конкурсу проходитиме у квітні – травні 2020 року, то його учаснику не повинно виповнитися 22 роки у травні 2020 року.

Також, 4 жовтня 2019 року заплановано проведення вебінару для відповідальних осіб департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Нагадаємо, що  у 2019 – 2020 роках Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»  буде проводитись за такими етапами: І етап – відбірковий – у жовтні – листопаді 2019 року; ІІ етап – фінальний – у квітні – травні 2020 року.  На кожному етапі Конкурсу за місцем його проведення утворюються організаційні комітети.

Для додаткової інформації з питань організації та проведення Конкурсу звертайтеся до Євтушенко Ірини, (+38 098-077-97-78 info@worldskillsukraine.org) та Вікторії Карбишевої Оттівни, директорат професійної освіти МОН (+38 044 287 82 10, karbysheva@mon.gov.ua).