4 жовтня 2019 року голова оргкомітету, заступник Міністра освіти і науки Петро Коржевський провів Всеукраїнську Інтернет-нараду з питань організації та проведення конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 2019. У нараді взяли участь понад 70 представників областей – департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, керівників регіональних методичних служб, працівників обласних центрів зайнятості та інші. «Найголовніше завдання, яке наразі стоїть перед нами, — зробити конкурс максимально відкритим, щоб якомога більше молоді отримали можливість проявити себе. Зі свого боку, на національному рівні ми докладемо максимум зусиль, щоб провести такий фестиваль, який наша країна ще не бачила. Ми готові вам допомагати. Разом ми зробимо професійну освіту привабливою», — сказав голова оргкомітету під час наради. Він також подякував соціальним партнерам, які долучаються до конкурсу WorldSkills Ukraine та допомагають провести його регіональні відбори.

Під час наради члени оргкомітету Олена Колеснікова  (Федерація металургів України)  і Вікторія Карбишева, (директорат професійної освіти Міністерство освіти і науки України) розказали колегам про особливості проведення цьогорічного конкурсу. Зокрема, на відміну від минулих років, на цей раз визначено рекордну кількість професійних компетенцій, за якими проводитимуться змагання, – сімнадцять. За словами представників національного оргкомітету, регіони мають обрати саме ті компетенції, які їм властиві.

«Ми маємо популяризувати професійну освіту в регіонах. Тому цього року, вперше, учасників конкурсу ми будемо обирати безпосередньо в областях. Наступного року – в квітні — пройдуть національні змагання. Тому визначайте цікаві для вашого регіону компетенції, проводьте відбори та ми з радістю будемо зустрічати кращих на національному рівні», — сказала Олена Колеснікова.

Як зазначила Олена Колеснікова, кожен регіон отримав «дорожню карту» — інструкцію щодо проведення конкурсу, де вказана вся необхідна інформація, у тому числі, адреса офіційного сайту, посилання на Положення конкурсу, строки проведення відборів та інше. Окрім цього, кожен регіон матиме можливість на офіційному сайті розміщувати свою інформацію щодо проведення відбору – для цього створенні регіональні сторінки. «Молодь вже активно надсилає заявки на участь у конкурсі. Тому подавайте свої оперативні дані, ми допоможемо вам їх висвітлити. А для активних користувачів соціальних мереж, ми також ведемо сторінку конкурсу в фейсбуці. Тож долучайтеся до активного діалогу з нами», — додала Олена Колеснікова.

Вона також акцентувала увагу, що WorldSkills Ukraine, перш за все, спрямовано саме на популяризацію робітничих професій. «Тому до конкурсу запрошуються всі бажаючі – і школярі, і ті, хто хоче перевчитися або підвищити кваліфікацію. «Профтехосвіта – це освіта протягом життя. Тому наші заходи мають бути максимально відкритими та корисними», — підкреслила Олена Колеснікова.