Завдяки WorldSkills Ukraine молоді хлопці й дівчата, які обрали для себе робітничу професію, отримують можливість продемонструвати свої вміння, їхній талант визнається на національному рівні та привертає увагу кращих роботодавців країни. Професійна освіта є гарним стартом для успішного майбутнього. Переконаний, що кожен випускник WorldSkills обов’язково досягне таких перспектив. 

З таким посланням звернувся Президент України Володимир Зеленський до учасників Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». 

«Довгий шлях починається з кроку. Україна долучилася до цих масштабних, знаних в усьому світі змагань лише 6 років тому. Однак за цей період уже виросло покоління прихильників WorldSkills. Пишаюся, що ми продовжуємо йти дорогою визнання української молоді у світі. Тож проведення конкурсу має і буде підтримуватися», – наголосив Глава держави. 

Цьогоріч відбірковий етап WorldSkills Ukraine проходить впродовж жовтня-листопада в усіх регіонах країни. Учасникам пропонується перевірити свої вміння за 18 компетенціями, з яких 6 адаптовані для школярів. 

Наразі регіональний етап наближається до екватору, однак через перехід деяких областей до «червоної» зони карантину, окремі активності перенесено з жовтня на листопад.

Переглянути повний текст звернення можна за посиланням

Нагадаємо, що на YouTube-каналі WorldSkills Ukraine розміщено майстер-класи для виконання практичних завдань за 7-ма компетенціями конкурсу.