Регіональні відбори WorldSkills Ukraine у Дніпропетровській та Запорізькій областях будуть перенесені з жовтня на листопад. Таке рішення прийняв оргкомітет конкурсу через перехід цих областей до «червоної» зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Перший етап WorldSkills Ukraine на Дніпропетровщині та Запоріжжі передбачалося провести за таким графіком:

  • упродовж 20-22 жовтня у Кривому Розі (Дніпропетровська область) за 16 компетенціями;
  • упродовж 27-29 жовтня в Запоріжжі за 8 компетенціями.

«Організатори витратили багато ресурсів, щоб облаштувати майданчики, встановити техніку та обладнання. Більше того, учасники та їхні тренери вже налаштовані на боротьбу і ми не можемо їх підвести. Рішення перенести конкурсні відбори на інші дати є оптимальним у цій ситуації. Сподіваюсь, що усі дотичні до конкурсу люди поставляться до цього рішення з розумінням. Адже ми не можемо нехтувати безпекою та здоров’ям учасників», – зазначила представниця оргкомітету WorldSkills Ukraine Олена Колеснікова.

Наразі проведення змагань планується наприкінці листопада. Остаточне рішення щодо термінів конкурсу буде опубліковано на сайті WorldSkills Ukraine та інформаційних ресурсах Міністерства освіти і науки. Деталі можна дізнатись у регіональних координаторів конкурсу. 

Водночас відбірковий етап змагань у найближчі дні розпочнеться на Вінниччині, Житомирщині, Київщині та Волині. 

Нагадаємо, що на YouTube-каналі WorldSkills Ukraine розміщено майстер-класи для виконання практичних завдань за 7-ма компетенціями конкурсу.