Впродовж 2-5 листопада українська команда, до якої увійшли троє студентів Львівського міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту і будівництва, брала участь у 46-му міжнародному конкурсі WorldSkills Competition 2022 Special Edition. Андрій Пікловський, Андрій Ярошевський та Юрій Рибак відвідали змагання за компетенцією “Сантехніка та опалення”. 

Конкурс за компетенцією “Сантехніка та опалення” проходив на території навчального центру сантехнічної компанії Grohe у м. Лар (Німеччина).

Українська команда прибула до Німеччини за кілька днів до початку змагань. Разом з учасниками основного етапу, українці могли оглянути конкурсний майданчик.

В основному етапі WS Special Edition брали участь молоді професіонали з 20 країн світу. 

Українська команда не брала участь в основному етапі змагань. Хлопці долучилися до навчальних воркшопів, виконали завдання з інсталяції сантехніки під наглядом експертів. Оцінки їхніх робіт не зараховувалися до загальної шкали. Водночас, українська команда брала участь в інших подіях конкурсу (церемонії відкриття/закриття змагань за компетенцією, екскурсіях тощо). 

Призові місця основної сесії розподіли таким чином:

🥇Золото виборов Флоріан Блієм (Австрія); 

🥈Срібну медаль розділили Том Пін (Франція) та Мартон Оффнер (Угорщина);

🥉Бронзу виборов Тай-Ю Чен (Китайський Тайбей).

Крім того, конкурсанти з Кореї, Фінляндії, Швейцарії, Великої Британії, Німеччини та Японії отримали медальйони за досконалість (Medallion for Excellence). Такі медальйони є заохоченням учасників, які набрали 700 і більше балів за компетенцією.

Наприкінці листопада у Зальцбурзі (Австрія) відбудуться фінальні змагання за 7 компетенціями і закриття WorldSkills Competition 2022 Special Edition.

Дякуємо галузевим партнерам WorldSkills компанії Grohe, Міжнародній асоціації спеціалістів із сантехніки та механіки (International Association of Plumbing and Mechanical Officials (IAPMO)), Міжнародній фундації з питань водопостачання, санітарії та гігієни за запрошення, спонсорську підтримку та наставництво української команди. 

Далі – тільки вперед🚀

Фото з українськими учасниками можна переглянути тут

Фото з учасниками та експертами на сторінці WorldSkills.