Відбір талановитих і креативних представників робітничих професій серед учнів, студентів і молодих робітників Дніпропетровщини завершено. Переможці, які представлять регіон у національному відборі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine-2020, визначені. Чергова порція яскравих і незабутніх вражень отримана!)

Програма змагань була дуже насиченою. За три дні – 86 талановитих конкурсантів, більше 1000 гостей, експертів, представників роботодавців. Усі гості, а перш за все школярі, мали можливість познайомитись із професіями, які сьогодні найбільш користуються попитом на ринку праці, а також знайти нових друзів і однодумців.

Конкурсні завдання учасники виконували на спеціально обладнаних робочих місцях. Кожна локація – окремий напрямок.

Виконуючи поставлені завдання, молоді професіонали мали довести не тільки свою майстерність, а й вкластися в певний час. За успіхами конкурсантів уважно спостерігали незалежні члени журі.

З вітальним словом до конкурсантів та гостей звернувся криворізький міський голова Юрій Вілкул: «Нам дуже приємно, що саме Кривий Ріг обраний для проведення регіонального відбору конкурсу «WorldSkills Ukraine – 2019». Радий бачити у цьому залі стільки талановитих, перспективних, працьовитих молодих людей. Ви – наша гордість, надія, рушійна сила й майбутнє України. Ми створюємо всі умови для підтримки креативної молоді, сприяємо формуванню в учнів інтересу до робітничих професій. Саме тих професій, які потрібні нашому промисловому місту».

WorldSkills Ukraine вже став частиною життя багатьох людей, небайдужих до професійної освіти та улюблених у свою справу.

Як зазначила Любов Кравченко, начальник управління науки та професійно-технічної освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, сьогодні є дуже висока потреба на ринку праці у кваліфікованих кадрах з робітничими професіями — на заводах, на фабриках. «Їх дійсно не вистачає. WorldSkills Ukraine — це надзвичайно потужний за масштабом і якісний за підготовкою та кваліфікацією захід», — підкреслила вона.

Цей конкурс дає змогу не лише отримати досвід, а й показати перспективність робітничих професій, і в той же час їх змістовність, сучасність та те, що навіть такі важкі професії можуть бути цікавими для молоді.

Worldskills Ukraine 2019 продовжується, і ми готуємось до регіонального відбору у Донецькій області (м. Маріуполь) вже 13-15 листопада. Все буде ПТО!

Більше фото та відео шукай у нашому альбомі.