З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 проведення фінального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine  переноситься на ІІ півріччя 2020 року.  Дату і місце проведення конкуру, а також терміни подачі заявок для участі у Конкурсе буде повідомлено додатково.

Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки №1/9-159, який був розісланий навчально-методичним центрам профосвіти та профільним департаментам.

Конкурс WorldSkills Ukraine допомагає привернути увагу молоді до робітничих професій і показати переваги професійної освіти. Цього року перелік компетентностей, за якими проходять змагання, ми збільшили з 7-ми до 17-ти. На жаль, через карантин та інші заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції ми маємо перенести фінал. Адже нехтувати безпекою учасників – неприпустимо. Зі свого боку обіцяємо тим, хто пройшов до фіналу і наполегливо готувався до нього, що обов’язково проведемо WorldSkills Ukraine. А поки у них є час покращити свої знання, навички і вміння”, – повідомив заступник Міністра освіти і науки Петро Коржевський.  Він додав, що організаторам на місцях окремо повідомлять терміни подачі заявок, у яких вони мають вказати перелік учасників-фіналістів, а також інформацію про дату та місце фіналу конкурсу.

Слідкуйте за нашими новинами.

 

Лист МОН_перенос_від 13.03.2020 №1-9-159pdf