У своєму привітанні до організаторів та учасників регіонального відбору Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine Президент України Володимир Зеленський зазначив: «Я радий, що Україна приєдналася до конкурсу WorldSkills, який є не тільки грандіозним заходом у системі професійної освіти, а й одним із найважливіших інструментів профорієнтації, підвищення престижності професій та розвитку державно-приватного партнерства. Вірю, що конкурси таких масштабів заохочують молодих людей обирати робітничі професії, які на сьогодні є особливо затребуваними економікою України».

Глава держави підкреслив, що без зварювальників, електромонтерів, кухарів та інших фахівців наше життя та розвиток економіки неможливі.

«Майже всі випускники закладів професійної освіти користуються попитом у роботодавців і легко будують свою кар’єру. WorldSkills Ukraine дає можливість представникам бізнесу, влади та закладів освіти встановити тісні зв’язки і створити умови для розвитку молодих людей. Таку взаємодію слід підтримувати та зміцнювати», — сказав Володимир Зеленський, додавши, що інноваційні ідеї і процеси надихають учасників на те, щоб стати найкращими у своїй професії, навчитись новим технологіям  та творити Україну майбутнього силою своєї майстерності.

Президент України подякував усім, хто долучився до проведення цього конкурсу та щодня працює над реформуванням професійної освіти в Україні.

«Молоді бажаю натхнення і перемог. Ви – найкращі, ви – наше завтра!», — сказав Володимир Зеленський.

Фото та відео з конкурсу шукай у нашому альбомі.