Мехатроніка WorldSkills Ukraine

WorldSkills Ukraine

Мехатроніка ( поза конкурсом) WorldSkills Ukraine Junior

Наші спонсори в компетенції "Мехатроніка"

ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник безшовних труб на залізничних коліс.

Серед клієнтів ІНТЕРПАЙП – нафтогазові компанії, будівельні групи, ведучі машинобудівні підприємства, а також залізниці ті вагонобудівні підприємства Європи, Америки, Близького Сходу та СНД.

Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгівельних офісів, розташованих на ключових ринках України, СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

Компанія входить у топ-10 крупніших експортерів безшовних труб, а також є третім за розміром виробником цільнокатаних залізничних коліс. У 2017 р. ІНТЕРПАЙП реалізував 767 тис. т трубної та колісної продукції.

В компанії працюють 12 тисяч співробітників.

Festo є провідним світовим постачальником технологій автоматизації та лідером в галузі виробничого навчання та освітніх програм. Наша мета – максимальна продуктивність та конкурентоспроможність для наших клієнтів.

Festo Didactic — світовий лідер в галузі постачання обладнання та комплексних рішень з напрямку технічної освіти. Продукти та послуги Festo Didactic розраховані на швидке навчання на практиці з автоматизації виробництва, зокрема, пневматики, гідравліки, електроніки, електротехніки, давачів, робототехніки, технології ЧПК, ПЛК, а також мехатроніки.

Festo виступає за інновації та технології в 176 країнах по всьому світу.

Мехатроніка

Мехатроніка є симбіозом науки і техніки, що забезпечує високий рівень проектування і виробництва принципово нових механізмів, машин і автоматизованих систем з інтелектуальним керуванням. Дисципліна включає елементи точної механіки з електронними, електротехнічними, пневматичними і комп’ютерними компонентами.

Фахівці в області мехатроніки проводять пусконалагоджувальні роботи, здійснюють технічне обслуговування пристроїв, усувають несправності обладнання, програмують системи управління. Для роботи в цій галузі потрібен високий рівень технічних знань, навички по установці, налаштуванні, налагодженні і ремонту мехатронних систем, вміння програмувати і обслуговувати автоматизовані системи управління.

Не менш важливо добре розбиратися в монтажних схемах і кресленнях, грамотно налаштовувати промислові мережі, підключати і конфігурувати програмовані логічні контролери, органічно включати до складу мехатронних систем модулі людино-машинного інтерфейсу, працювати в команді.

Опис завдання

Учасникам пропонується створити мехатронну систему з використанням промислових компонентів відповідно до технічного завдання, інструкціями і документацією. Завдання складається з 5 незалежних моделей, на кожен з яких відводиться обмежений проміжок часу.

• Модуль А: збірка, програмування і пуско-наладка мехатронної станції.

• Модуль В: технічне обслуговування мехатронної станції.

Критерії оцінювання

При оцінці завдання враховуються якість, точність і функціональність створеної мехатронної станції, правильність пневматичних і електричних підключень, якість монтажу; виконання кожного з модулів в строго відведений час.

Співзасновник навчального STEM-центру «Сократ»,
Дзюба Сергій Миколайович
38 066 210 5910
Менеджерка з проектів ТОВ Інтерпайп Україна
Моногарова Наталя
38 067 829 61 21