Мехатроніка

Наш спонсор в компетенції «Мехатроніка»

ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничніх коліс.

Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгівельних офісів, розташованих на ключових ринках Європи, Північної Америки, Близького Сходу, СНД та України.

У 2020 році ІНТЕРПАЙП реалізував 662 тис тонн готової продукції, у тому числі – 192 тис тонн залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюються під брендом KLW.

У ІНТЕРПАЙП працюють 11 тис співробітників. У 2020 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,54 млрд грн.

Наші методичні партнери в компетенції «Мехатроніка junior»

Festo є провідним постачальником технологій автоматизації та лідером в галузі виробничого навчання, освітніх програм. Мета компанії – максимальна продуктивність та підвищення конкурентоспроможності клієнтів.

Festo Didactic – світовий лідер у галузі постачання обладнання та комплексних рішень за напрямом технічної освіти. Продукти та послуги Festo Didactic допомагають вчитися на практичних кейсах автоматизації виробництва. Серед таких – пневматика, гідравліка, електроніка, електротехніка, давачі, робототехніка, технології ЧПК, ПЛК, а також мехатроніка.

Festo виступає за інновації та технології в 176 країнах світу.

Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» має широкий спектр спеціальностей та входить до 10 найкращих технічних університетів України. Університет є партнером компанії  Festo Didactic та авторизованим центром компанії Fischertechnik.

 

Підготовка учасників та формування методичного забезпечення до регіональних та всеукраїнських етапів конкурсу «WorldSkills Ukraine» проводиться на базі Регіонального спеціалізованого центру з компетенції «Мехатроніка» WorldSkills Ukraine, організованого на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Навчальний STEM-центр «Сократ» – методичний партнер змагань WorldSkills Ukraine.

Навчальний STEM-центр «Сократ» навчає робототехніці та мехатроніці, інженерії, тривимірному моделюванню та друку, мережним технологіям, кібербезпеці. Серед інших напрямів навчального центру – Інтернет речей, штучний інтелект, веб-розробка, створення комп’ютерних ігор.

Центр розробляє авторські навчальні методики та створює обладнання для STEM-лабораторій.

В рамках академій Cisco, Oracle, Red Hat Academy, VMware IT Academy Центр проводить професійні курси у сфері інформаційних технологій та проводить підвищення кваліфікації вчителів.

Центр підготовки інструкторів Cisco при навчальному STEM-центрі «Сократ» отримав статус Premier+ за успішне навчання викладачів вишів курсам з мережних технологій, кібербезпеки та програмування мереж.

Центр є партнером змагань FIRST Tech Challenge Ukraine та проводить волонтерську діяльність щодо навчання учасників АТО курсам з кібербезпеки.