Веб-розробка

Наш спонсор в компетенції «Веб-розробка»

DAN.IT Education – це приватна освітня установа, заснована у 2017 році.

Усі програми навчання в DAN.IT Education розроблені за стандартами IT-підрозділу ізраїльської армії (MAMRAM) з використанням методології TELEM.

Цей унікальний підхід полягає у комплексній роботі над сильними сторонами кожного студента, підвищені рівня його мотивації. Студенти вчаться програмуванню на базі реальних кейсів, мають практичні заняття. Водночас вони мають час, щоб розвинути “м’які навички” і підготуватися до пошуку роботи.

Місія DAN.IT Education – привнести кращий міжнародний досвід на український ринок ІТ-освіти.

У співпраці з провідними українськими компаніями, постачальниками і фінансовими інститутами, DAN.IT Education створює кращу освітню екосистему в сфері ІТ в Україні.

Наш методичний партнер в компетенції «Веб-розробка»

Навчальний STEM-центр «Сократ» – методичний партнер змагань WorldSkills Ukraine.

 

Навчальний STEM-центр «Сократ» навчає робототехніці та мехатроніці, інженерії, тривимірному моделюванню та друку, мережним технологіям, кібербезпеці. Серед інших напрямів навчального центру – Інтернет речей, штучний інтелект, веб-розробка, створення комп’ютерних ігор.

Центр розробляє авторські навчальні методики та створює обладнання для STEM-лабораторій.

В рамках академій Cisco, Oracle, Red Hat Academy, VMware IT Academy Центр проводить професійні курси у сфері інформаційних технологій та проводить підвищення кваліфікації вчителів.

Центр підготовки інструкторів Cisco при навчальному STEM-центрі «Сократ» отримав статус Premier+ за успішне навчання викладачів вишів курсам з мережних технологій, кібербезпеки та програмування мереж.

Центр є партнером змагань FIRST Tech Challenge Ukraine та проводить волонтерську діяльність щодо навчання учасників АТО курсам з кібербезпеки.

Дзюба Сергій Миколайович
Навчальний STEM-центр «Сократ»
+38(066)210-59-10