Дізналися імена перспективних та таланових робітників у 5 областях і готові розкрити їх. 

Тож публікуємо список призерів першого етапу WorldSkills Ukraine 2021:

Чому це важливо? Бо ці розумнички зможуть представляти свої регіони під час національного фіналу – він відбудеться навесні 2022 року. А ще цей список знадобиться роботодавцям, які шукають вправних робітників. 

Решта областей мають надати такі переліки до початку національного фіналу, тож слідкуйте за оновленнями у розділі “Регіони”. 

“Оскільки 2 області фактично перенесли змагання на січень-лютий, рано говорити про результати відбіркового етапу. Однак деякі висновки зробити можна. Наприклад, майже усі області провели конкурс за напрямом “Зварювальні роботи”, “Електромонтажні роботи”. Робітники цих професій мають постійний попит серед роботодавців, тож завдяки WorldSkills ми популяризуємо потрібні для українського бізнесу професії” – зазначила генеральна директорка директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки Ірина Шумік. 

Вона також розповіла, що цьогоріч організатори junior-компетенцій приділяли більше уваги організації змагань і, наприклад, проводили з учасниками пробні сесії. Під час них школярі виконували завдання, схожі до тих, які надавалися в межах основного етапу

Нагадаємо, що на YouTube-каналі WorldSkills Ukraine розміщено майстер-класи для виконання практичних завдань за 7-ма компетенціями конкурсу.