Експерти, які займаються підготовкою завдань для WorldSkills Ukraine, зможуть пройти навчання у фахівців WorldSkills International. Це дозволить наблизити український конкурс до міжнародних стандартів WorldSkills та перейняти кращі практики у проведенні змагання. Про це, зокрема, йшлося під час засідання оргкомітету конкурсу сьогодні, 8 жовтня 2021 року.

Організатори конкурсу в Україні вже ініціювали проведення навчання від експертів WorldSkills International. Планується, що воно розпочнеться вже наступного року.

У деяких регіонах, наприклад на Закарпатті, вже стартував відбірковий етап конкурсу. Більш активно змагання за різними компетенціями розпочнеться вже з наступного тижня. Загалом у жовтні відбіркові етапи проведуть у 10 регіонах. Ознайомитися із графіком змагань у кожній області, а також контактами організаторів на місцях, можна на сайті WorldSkills Ukraine у розділі “Регіони”.

Учасники оргкомітету також обговорили оновлений реєстр експертів, які займаються підготовкою завдань для конкурсу та оцінюванням робіт учасників. Переглянути його можна тут.

Нагадаємо, що для школярів цьогоріч в межах конкурсу відбудуться змагання за 6 компетенціями.