WorldSkills Ukraine

Роботи на верстатах ЧПУ

Наш спонсор в компетенції "Роботи на верстатах ЧПУ"

Modern-Expo Group – міжнародна компанія, постачальник №1 комплексних рішень для ритейлу в Центральній і Східній Європі. Виробничі площі у Луцьку та Верхньодніпровську (Україна, Вітебську (Білорусь), логістичний центр в Любліні (Польща) — загальною площею 112 000 м².

Modern-Expo постачає обладнання в понад 70 країн світу; асортимент компанії – більше 50 тисяч найменувань, зокрема, торгові стелажі, касові бокси, обладнання з нержавіючої сталі, каси самообслуговування, стелажі високого складування, POS-обладнання, холодильне обладнання; сьогодні компанія також розробляє SMART-рішення для ритейлу. 11 офісів компанії знаходяться в Україні, Франції, Польщі, Білорусі, Німеччині, Великобританії, ОАЕ та інших країнах.

Серед клієнтів Modern-Expo такі відомі компанії, як: Groupe Auchan, PepsiCo, Metro AG, British American Tobacco, Philip Morris, Imperial Tobacco, Carrefour, OKKO, АТБ, Union COOP, E.Leclerc, Fozzy Group, Rewe Group, Zabka, Henkel, SPAR та інші.

У 2018 році Modern-Eхро визначила місію — допомогти ритейлу продавати, а покупцям – купувати. Її візія – бути агентом змін у європейському ритейлі сьогодні та в усьому світі — завтра.

Modern-Eхро працює за принципом комплексного підходу, гнучкості в роботі, операційної досконалості та взаємовигідних відносин. Позиціонування бренду – We Create Retail New – означає, що сьогодні компанія не лише будує нові сучасні магазини, а й намагається зрозуміти майбутнє ритейлу, допомагає своїм клієнтам і партнерам визначитись із правильним напрямком розвитку, правилами взаємодії та успіху.