WorldSkills Ukraine 2018

Перукарське мистецтво

Наші спонсори в компетенції "Перукарське мистецтво"

Євген Калкатов, власник успішного Niche Beauty Salon KALKATOFF, перукар-стиліст міжнародного класу, викладач Київського Національного Університету Мистецтв. Команда KALKATOFF 20 років є однією з найяскравіших і найуспішніших в перукарському мистецтві. Багатогранний розвиток команди можна спостерігати по TV проектам, UFW, семінарів і тренінгів для перукарів, стилістів, власників бізнесу, адаптації дистрибуції в Україні, організації та проведенні конкурсів і т.д.

Євген Калкатов входить в ТОП 7 кращих стилістів-перукарів України.

Insight – Професійний комплексний ФІТО-органічний догляд за волоссям, стайлінги, технічні продукти, барвники. Дія продукції заснована на синергії органічних ФІТО- екстрактів, натуральних олій і води, очищенної озоном. Наш вибір – простота та ефективність, які спрямовані на захист здоров’я і блиску волосся через ретельний вибір сировини, забезпечуючий при цьому абсотютну досконалість стилю і професійні ноу-хау.  Програми по догляду розроблені спеціально для кожного типу волосся з метою створити ваш власний щоденний ритуал краси та здоров’я.

OWAY –  Біодинамічна професійна косметика для догляду за волоссям та шкірою голови, для очищення, кондиціювання та лікування волосся. Широкий асортимент засобів для фарбування та стайлінгу волосся для чоловіків та жінок. Органічні речовини в складі наших формул не тільки делікатно доглядають за волоссям і шкірою голови, а й дозволяють створювати ароматичні композициї для SPA-процедур. Ми максимально екологічні тому вибираємо бурштинове аптекарське скло, алюміній і папір, які не тільки продовжують термін придатності органічних компонентів косметики, але і підлягають багаторазовій 100% вторинній переробці.

ALOHA Pro – це курс для керівників: топ-менеджменту і власників бізнесу, яким в максимально короткий термін потрібен швидкий результат, що можна виміряти. В основі курсу лежить метод DAPA, заснований на законах роботи мозку дорослої людини. В програмі 3 ступені свободи мови, кожен з яких розв’язує три вузли: швидкість, ширина і краса мови. Один ступінь включає 3 тижні інтенсивних занять. Загалом, за 9 тижнів виоволодієте навиками формального і неформального спілкування в бізнесі й житті.

Patrice (Патріс) і KUUL (кул) — професійні бренди косметики для волосся народжені в Мексиці. Лінійки для фарбування, зволоження, вирівнювання, реконструкції і для курчавого волосся налічують понад 50 активних інгредієнтів, які професійно виконують поставлені завдання.

А також продукція є першою в світі косметикою з АМІНОГЕН-КОМПЛЕКСОМ. Унікальною особливістю продуктів є поєднання якісного складу та економічності витрат. Фарби забезпечують стійкість кольору та природній блиск, 100% зафарбовування сивини, а також безпечну процедуру, тому наші клієнти завжди задоволені результатом.

Patrice і KUUL — сучасні бренди для сучасних майстрів, які цінують якість, час і прагнуть більше заробляти.

Hawaii_Kos — це інноваційний бренд  засобів для догляду за  волоссям, обличчям та тілом. Колекція Hawaii_Kos забезпечує не просто високоякісний салонний догляд, та справжнє перетворення волосся та шкіри будь-якого типу. Продукція розроблена провідними технологами Ізраїлю, з урахуванням всіх потреб сучасних жінок та чоловіків. Всі засоби містять  Monoi de Tahiti Oil – яке   надає волоссю та шкірі розкішний догляд, перетворюючи сухе і пошкоджене волосся в блискучі, здорові та  красиві локони, шкіра стає зволоженою та свіжою.

Документація