Група Метінвест виступає генеральним партнером конкурсу робітничих професій Worldskills Ukraine, який вже четвертий рік поспіль проходить в Україні. Компанія фінансує проведення регіонального відбору в Запорізькій, Донецькій та Дніпропетровській областях. Учні, студенти та молоді робітники будуть змагатися в 17 компетенціях у всіх регіонах України.

Worldskills Ukraine – частина міжнародного конкурсу Worldskills International, який називають олімпійськими іграми для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів і працівників у віці 18-22 роки.

Конкурс проходить у два етапи: відбірковий та фінальний. У Запорізькій області відбіркові тури відбудуться 24-26 жовтня в Запоріжжі, в Дніпропетровській області – 6-8 листопада у Кривому Розі, в Донецькій області – 13-15 листопада в Маріуполі. Журі оцінюватиме майстерність конкурсантів у обслуговуванні залізничного транспорту, зварювальних, електромонтажних, слюсарних і токарних роботах, транспортуванні вантажів, водних технологіях, експлуатації важкої техніки, кладці цегли, кулінарному та кондитерському мистецтвах.

Змагання проводяться для професійної орієнтації молоді та впровадження в систему української освіти найкращих міжнародних стандартів. Учасники конкурсу демонструють свої професійні навички, виконуючи практичні завдання в умовах обмеженого часу.

Організаторами конкурсу виступають Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Федерація роботодавців України за підтримки Федерації металургів України й об’єднання «Укрметалургпром».

Асоціація Worldskills International заснована в 1953 році. Це найбільше змагання у світі: конкурс проводиться в 74 країнах. Україна стала членом Worldskills International в 2016 році. До складу журі входять відомі експерти та провідні фахівці у своїй галузі.

Джерело: Метінвест