Асоціація юних кухарів України підтримала Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine 2019-2020. Вона виступить спонсором проведення змагань за двома компетенціями – «Кулінарне мистецтво» та «Кондитерське мистецтво».

Асоціація юних кухарів України – це амбітна команда, яка об’єднує молодих та юних особистостей, бажаючих стати професійними кухарями, кулінарами, кондитерами або менеджерами цієї сфери.

Організація створена у 2017 році. За цей час вона досягла значних успіхів, у тому числі, з організації підготовки висококваліфікованих фахівців для сфери харчування та проходження виробничої практики учнів професійних коледжів, а також у просуванні досягнень національного кулінарного мистецтва України на міжнародній арені. Є членом Міжнародної кулінарної спільноти WACS (це всесвітня організація, до складу якої входять мільйони шеф-кухарів), активно співпрацює з Асоціацією Кулінарів України, Асоціацією Шеф Кухарів Півдня України, Асоціацією шеф-кухарів України, Асоціацією 13 шефів, Першою Українською Асоціацією Шеф Кухарів, Chefs Only (Poland).

Не можемо не відзначити й почесного голову Асоціації юних кухарів України — Іллю Васютинського. Справжній приклад людини, яка з дитинства має мрії та з успіхом йде до їх здійснення. У свої 14 років Ілля став фіналістом телевізійного проекту «Майстер шеф діти 2», провів низку змагань для молоді – серед них: Кубок України по кулінарії серед юніорів, Чемпіонат України по кулінарії серед юніорів, Другий Кубок України по кулінарії серед юніорів та Кубок «Metro Сasharry Ukraine». Є студентом Інституту професійних технологій. Ми пишаємося, що в нашій команді є такі крутезні люди☺