Мобільна робототехніка WorldSkills

Наш спонсор в компетенції «Мобільна робототехніка»

Компанія «2D3D» являється офіційним дистриб’ютором Pitsco (Tetrix), National Instruments та Learning Resources.

Ми розробники програмного забезпечення для цифрових лабораторій Vernier та методичних посібників під концепцію Нової Української Школи.

Мобільна робототехніка

Діяльність в компетенції «Мобільна робототехніка» спрямована на проектування автоматичних пристроїв, що створюються за допомогою комп’ютерних технологій. Фахівці в галузі робототехніки займаються складанням, установкою, програмуванням і обслуговуванням робототехнічних систем, а також виявляють і усувають несправності управління механічних і електричних частин робота. В роботі використовується комп’ютерне програмне забезпечення, вимірювальні прилади і спеціальні інструменти.

Опис завдання

Конкурсне завдання має на меті тестування навичок складання і програмування робототехнічних систем, а також правильності ведення технічного журналу з обслуговування пристрою. Проектування конструкції включає механічні, електричні та інформаційні системи збору даних, що відповідають вимогам, що пред’являються до робота.

Всі роботи повинні бути виконані з дотриманням правил техніки безпеки, що відповідають основним законам робототехніки, при яких робот не повинен представляти небезпеки для людей, а також для інших роботів, створених конкурентами учасника конкурсу.

Критерії оцінювання

При оцінці завдання в розрахунок приймаються:

• навички моделювання та конструювання;

• якість монтажу електропроводки;

• навички програмування;

• якість збірки робота;

• коректність ведення технічного журналу;

• дотримання правил техніки безпеки.

Співзасновник навчального STEM-центру «Сократ»

Дзюба Сергій Миколайович +38 066 210 5910