Мобільна робототехніка

Наш спонсор у компетенції «Мобільна робототехніка»

Компанія «2d3d» є постачальником якісних рішень для закладів освіти.

Організація займається імпортом обладнання кращих світових виробників та виготовляє власну продукцію. Вона також є офіційним дистриб’ютором Engino, Pitsco (Tetrix), National Instruments та Learning Resources в Україні.

«2d3d» пропонує великий перелік товарів для STEM-лабораторій, обладнання для дитячих садків, шкіл, професійно-технічних училищ, закладів вищої освіти. Компанія, зокрема, розробляє методичні посібники відповідно до концепції Нової української школи.

Наш методичний партнер в компетенції «Мобільна робототехніка»

Навчальний STEM-центр «Сократ» – методичний партнер змагань WorldSkills Ukraine.

Навчальний STEM-центр «Сократ» навчає робототехніці та мехатроніці, інженерії, тривимірному моделюванню та друку, мережним технологіям, кібербезпеці. Серед інших напрямів навчального центру – Інтернет речей, штучний інтелект, веб-розробка, створення комп’ютерних ігор.

Центр розробляє авторські навчальні методики та створює обладнання для STEM-лабораторій.

В рамках академій Cisco, Oracle, Red Hat Academy, VMware IT Academy Центр проводить професійні курси у сфері інформаційних технологій та проводить підвищення кваліфікації вчителів.

Центр підготовки інструкторів Cisco при навчальному STEM-центрі «Сократ» отримав статус Premier+ за успішне навчання викладачів вишів курсам з мережних технологій, кібербезпеки та програмування мереж.

Центр є партнером змагань FIRST Tech Challenge Ukraine та проводить волонтерську діяльність щодо навчання учасників АТО курсам з кібербезпеки.

Дзюба Сергій Миколайович
Навчальний STEM-центр «Сократ»
+38(066)210-59-10

Черненко Роман
Компанія  «2d3d»
+38(093)012-34-19 або rc@edu2d3d.org.ua