Наш спонсор в компетенції «Інтернет речей»

Cisco – світовий лідер в області інформаційних технологій, з 1984 сприяє розвитку Інтернету. Наші співробітники, партнери і рішення забезпечують безпечні з’єднання, допомагаючи скористатися перевагами цифрових технологій майбутнього вже сьогодні.
З моменту свого заснування в 1984 році Cisco фокусується на вирішенні конкретних завдань клієнтів. Подружжя Льон Босак і Сенді Лернер, які працювали в Стенфордському університеті, хотіли відправляти один одному електронні повідомлення, але зіткнулися з технічними обмеженнями. Для обміну інформацією між будівлями була необхідна технологія роботи з різними мережевими протоколами – так вони створили перший мультипротокольний маршрутизатор.
З того часу Cisco формує майбутнє Інтернету, створюючи безпрецедентні можливості для замовників, співробітників, інвесторів і партнерів. Компанія стала визнаним лідером в галузі мережевих технологій, що трансформують способи з’язку, спілкування та спільної роботи.
Дізнатися більше про рішення, технології та поточну діяльність компанії можна на сайтах
www.cisco.ua і www.cisco.com.
Інтернет речей
Інтернет речей (IoT) – це концепція, яка передбачає використання величезної кількості пристроїв (речей), що взаємодіють не тільки з людиною, але і один з одним, а також з іншими інформаційними системами.
Спеціаліст повинен володіти навичками системного проектування, розробки систем обробки даних, візуалізації даних, розробки призначеного для користувача інтерфейсу додатку для систем управління.
Спеціаліст може створювати розподілені системи управління для пристроїв, розташованих на значній відстані один від одного, в тому числі в різних частинах світу, з використанням хмарних технологій.
Інтернет речей є найважливішим фактором цифрової трансформації і основою для розвитку розумних підприємств.
Завдання
Конкурсне завдання передбачає створення IoT пристрою з можливістю віддаленого керування ним та розробки інтерфейсу для його керування.
Опис завдання
Оцінка тестового проекту базується на таких критеріях (модулях):
Модуль 1. Розробка системи моніторингу та контролю проекту. Основне завдання у цьому модулі є розробка рішення та опис його у необхідному форматі.
Модуль 2. Налаштування збору даних та управління віддаленим пристроєм. Основне завдання в цьому модулі – організувати підключення до віддаленої речі (обладнання), отримати всю необхідну
інформацію з неї та здійснювати її контроль.
Модуль 3. Розробка інтерфейсу моніторингу та управління. Основне завдання конкурсантів в
цьому модулі призначений для створення інтерфейсів користувача, необхідних для тестового проекту
Критерії оцінювання
Оцінка тестового проекту базуватиметься на таких критеріях:
- судді перевіряють представлені матеріали згідно схеми маркування
- за схемою маркування судді перевіряють на місці факт підключення до віддаленої речі, отримання необхідних параметрів речі та її контроль
- відповідно до схеми маркування судді перевіряють відповідність розроблених інтерфейсів рішенню, а також повноти інформації та зручність композиції для вирішення поставлених завдань.
Співзасновник навчального STEM-центру «Сократ»
Дзюба Сергій Миколайович +38(066)210-59-10