Підготовка до конкурсу професійної майстерності Worldskills Ukraine йде повним ходом. Шостого вересня 2019 року вступило в силу Положення, в якому прописані моменти організації та проведення змагань на рівні країни – від вимог до учасників та етапів до формування групи експертів і журі, які визначатимуть призерів і переможців.

Основні пункти цього Положення:

  • У конкурсі можуть брати участь робітники (службовці), студенти вишів, фахівці, учні та випускники закладів професійної освіти, фахової передвищої та вищої освіти. Вік учасників: 18-22 роки. Проте, за деякими напрямами, що будуть визначені організаторами конкурсу, зможуть взяти участь й молоді люди віком до 25 років.

Саме які це напрями? Слідкуйте за новинами на нашому сайті або на сторінці в Facebook, ми обов’язково про це повідомимо.

  • Конкурс проходитиме в Україні в два етапи (відбірковий та фінальний). І вже цього року стартує перший відбірковий етап. Під час кожного туру учасники представлятимуть свої професійні вміння та навички.

До складу журі ввійдуть відомі експерти та провідні фахівці у своїй професійній галузі від вітчизняних роботодавців.

  • Засновник конкурсу Міністерство освіти і науки України. Організатори: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Федерація роботодавців України.
  • Проходитиме національний етап Worldskills Ukraine раз у 2 роки. Тому слідкуйте уважно за нашими новинами. Може саме ви станете переможцем!

Детально ознайомитись з Положенням про всеукраїнський конкурс професійної майстерності можна за посиланням – https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-polozhennya-pro-vseukrayinskij-konkurs-profesijnoyi-majsternosti-worldskills-ukraine

Довідково:

Україна вперше приєдналася до конкурсу в 2016 році. Від того часу WorldSkills Ukraine став не тільки найулюбленішим заходом в системі освіти, а й одним із найважливіших інструментів підвищення профорієнтації, престижності робітничих професій, професійної освіти та розвитку державно-приватного партнерства.

Минулого року генеральним партнером проведення конкурсу був «Метінвест», спонсорами по компетенціях «Інтерпайп»,  салон краси «Kalkatoff», «GOLDA FASHION», «Weltex», Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради.