«Ми хочемо показати молоді, що професійна освіта має привабливі сторони, а гарний робітник завжди буде затребуваним.»

міністр освіти і науки Ганна Новосад про WorldSkills Ukraine

Коментуючи проведення WorldSkills Ukraine-2019, міністр освіти і науки Ганна Новосад  зазначила: «Вперше конкурс WorldSkills Ukraine було проведено у 2016 році, і тоді він проходив на базі наших закладів. Так тривало 2 роки поспіль, а вже 2018-го нас підтримали, зокрема фінансово, Федерація роботодавців та інші бізнес-партнери. Завдяки цьому конкурс вдалося провести на сучасній локації і привернути до нього більше уваги. Цьогоріч ми отримали 500 тисяч гривень з держбюджету на проведення конкурсу».

Положення конкурсу, яке вступило в силу 6 вересня 2019 року, за словами міністра, створить прозоре поле для проведення заходу в Україні.

«Загалом же ми хочемо осучаснити формат вже звичних усім конкурсів професійної майстерності та показати молоді, що професійна освіта має привабливі сторони, а гарний робітник завжди буде затребуваним серед роботодавців», — підкреслила Ганна Новосад.

Як повідомлялось раніше 6 вересня 2019 року вступило в силу Положення, в якому прописані моменти організації та проведення змагань на рівні країни – від вимог до учасників та етапів до формування групи експертів і журі, які визначатимуть призерів і переможців.