Мехатроніка

Наш спонсор в компетенції «Мехатроніка»

ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничніх коліс.

Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгівельних офісів, розташованих на ключових ринках Європи, Північної Америки, Близького Сходу, СНД та України.

У 2020 році ІНТЕРПАЙП реалізував 662 тис. т готової продукції, у тому числі – 192 тис. т залізничної продукції. Продажі залізничних продуктів здійснюються під брендом KLW.

У ІНТЕРПАЙП працюють 11 тис. співробітників. У 2020 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,54 млрд. грн.

Наші методичні партнери в компетенції «Мехатроніка»

Festo є провідним постачальником технологій автоматизації та лідером в галузі виробничого навчання, освітніх програм. Мета компанії – максимальна продуктивність та підвищення конкурентоспроможності клієнтів.

Festo Didactic – світовий лідер у галузі постачання обладнання та комплексних рішень за напрямом технічної освіти. Продукти та послуги Festo Didactic допомагають вчитися на практичних кейсах автоматизації виробництва. Серед таких – пневматика, гідравліка, електроніка, електротехніка, давачі, робототехніка, технології ЧПК, ПЛК, а також мехатроніка.

Festo виступає за інновації та технології в 176 країнах світу.

Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» має широкий спектр спеціальностей та входить до 10 найкращих технічних університетів України. Заклад є партнером компанії Festo Didactic та авторизованим центром компанії Fischertechnik.

Підготовка учасників та формування методичного забезпечення до регіональних та всеукраїнських етапів конкурсу «WorldSkills Ukraine» проводиться на базі Регіонального спеціалізованого центру з компетенції «Мехатроніка» WorldSkills Ukraine, організованого на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Менеджерка з проектів ТОВ Інтерпайп Україна

Моногарова Наталя +38 067 829 61 21